🎁 Taštička ZADARMO za nákup nad 84€! Do vypredania zásob.

Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1295 hodnotení
5
1279x
4
7x
3
2x
2
1x
1
6x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s zasady ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

IK Avatar autora Ivana Kuckova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.7.2022
TP Avatar autora Tomáš Pecher Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.7.2022
MK Avatar autora Michaela Krauseová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.7.2022
Rychlé doručení, úžasné produkty!
PJ Avatar autora Pavla Jakabová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.7.2022
Funguje skvelo! A pleť je navyše krásne hydratovana
MD Avatar autora Monika Dubnová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.7.2022
Krásně hydratuje pleť, jsem nadšená.
Avatar autora Romana Šutorková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.7.2022
LT Avatar autora Lucie Tomaškovičová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.7.2022
Úžasné produkty, bleskové doručení
JN Avatar autora Jana Novotná Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.7.2022
LK Avatar autora Lenka Kalová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.7.2022
TH Avatar autora Terezie Hetešová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.7.2022
Rychlé doručení,spokojenost
AD Avatar autora Andrea Duchačová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.7.2022
ZA Avatar autora Zuzana Andrlikova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.7.2022
PT Avatar autora Petra Trebuláková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.7.2022
Rychlé doručení a ????produkty! Doporučuji, objednávám už po několikáté.
NJ Avatar autora Nikol Jarková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.7.2022
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
P Avatar autora Petra Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.7.2022
LV Avatar autora Lucie Voves Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.7.2022
Skvele produkty, krasne opaleni
AB Avatar autora Aneta Břízová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.7.2022
Super
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.7.2022
MH Avatar autora Marie Havlová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.7.2022
Spokojenost, rychlé doručení
LM Avatar autora Lenka Motlíková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.7.2022

Ovládacie prvky výpisu

1295 položiek celkom