Starter Pink Jasmine & Mandarine Blossom Wild

Novinka
Značka: Wild
349 Kč 872,50 Kč / 100 g
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vyměnitelný tuhý deodorant v opakovaně použitelném pouzdře 40g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tvrzení "deodorant je základ" si dovolíme přeformulovat - kvalitní deodorant je základ! A mezi kvalitními deodoranty je jedničkou Starter Pink Jasmine & Mandarine z kvalifikovaných rukou inovativní britské značky Wild.

Tento přelomový produkt myslí jednoduše na vše - vaše zdraví, vaše pohodlí i naši planetu. Jeho z přírody zrozená, účinná receptura je zbavena potenciálně dráždivých látek, jako jsou parabeny, sulfáty či hliník, a obohacena o vitamín E, kterému se ne nadarmo přezdívá "vitamín lásky". Krom toho, že účinně eliminuje pronikavý pach potu, pokožku zevnitř intenzivně hydratuje, napomáhá její regeneraci a zpomaluje i ty nejvíce neodbytné projevy stárnutí.

Starter Pink Jasmine & Mandarine vás zahrne ochranou, která je neobyčejně něžná; péčí, jejíž účinky budete pociťovat po celý den; a v neposlední řadě senzuální vůní jasmínu a květu mandarinky. Je to, jako byste svému podpaží zaplatili mnohahodinovou aroma masáž...

A to nejlepší na závěr! Deodoranty značky Wild bojují nejen proti potovému odéru, ale také hromadění kosmetického odpadu. Jejich náplně lze dle libosti vyměňovat a pouzdro je směsicí odolného hliníku a recyklovaného plastu, díky čemuž vám vydrží třeba celý život. 

Starter Pink Jasmine & Mandarine je příslibem dlouhodobého vztahu. Věčný a věčně krásný.

 

Vlastnosti

  • celodenní ochrana před potovým odérem 
  • opakovaně použitelné pouzdro v růžové barvě, které vydrží celý život 
  • kompostovatelná, vyměnitelná náplň bez příměsi plastů
  • vysoce účinné přírodní složení 
  • obsahuje vitamín E pro intenzivní hydrataci a regeneraci pokožky
  • neobsahuje hliník, parabeny ani jednorázové plasty 
  • příjemně sladká vůně jasmínu a květu mandarinky
  • Vegan

 

Jak aplikovat

  1. Jemnými pohyby naneste přiměřené množství deodorantu na čistou a suchou pokožku podpaží.

Je čas na výměnu náplně? Na Beauty Manifesto si nejprve podle chuti vyberte novou a při výměne samotné se řiďte videem níže...

 

Budete hotovi do několika sekund!

 

Přidaná hodnota

Deodoranty značky Wild bojují nejen proti potovému odéru, ale také hromadění kosmetického odpadu. Jejich náplně lze dle libosti vyměňovat a pouzdro je směsicí odolného hliníku a recyklovaného plastu, díky čemuž vám vydrží třeba celý život. 

 

Tuhý deodorant Wild Starter Pink Jasmine & Mandarine - pro dny, kdy se nezastavíte, pro pocit sebejistoty na každém kroku, pro planetu, pro vás! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: