Za čím si stojíme

Hodnoty Manifesto

icons_Beauty Manifesto-o nás

O nás

V Beauty Manifestu posouváme hranice kosmetického světa. Ze zahraničí přinášíme to, co česko-slovenský beauty trh dosud nepoznal. Jsme inovativní a udržitelní zároveň. Své produkty známe, a o znalosti se s vámi rádi podělíme. Vždy k vám budeme upřímní a vždy vám budeme nablízku. Protože i vy jste součástí týmu Manifesto.

icons_Beauty Manifesto-talenty ze zahraničí

Talenty ze zahraničí 

Přinášíme vám to, co sami postrádáme – atraktivní, přelomové, funkční a v zahraničí oblíbené značky, které si do Česka a Slovenska nenašly cestu. Tedy až doteď! V Beauty Manifestu pravidelně kontaktujeme pečlivě vybrané, kvalitní výrobce kosmetických a self-care produktů z cizích zemí, a jejich produkty zpřístupňujeme česko-slovenskému zákazníkovi. Proč? Protože i my si zasloužíme tu nejlepší možnou péči!

icons_Beauty Manifesto-autenticita

Autenticita 

Fotky i videa bez retuší, skutečné tváře „skutečných“ lidí, autentické reakce a otevřená, férová komunikace – tomu všemu chceme v Beauty Manifestu poskytnout stálou platformu. Podobně jako naše zákaznická základna, i samotný tým Manifesto je rozmanitý, a ve své rozmanitosti krásný. Navzájem zůstáváme úzce propojeni – testery například často vybíráme přímo mezi zákazníky, a tím se ujišťujeme, že produkt i jeho reklama vždy zůstanou nablízku finálnímu spotřebiteli. Proč? Protože se nám realita líbí.

icons_Beauty Manifesto-udržitelnost

Udržitelnost 

Zemi máme jen jednu. A vážíme si jí! Naše produkty jsou, od přepravní krabice až po izolepu, zabaleny v recyklovatelném papíru a minimalisticky. Neplýtváme. Veškeré vrácené či poškozené zboží obsazujeme do hlavních rolí v příspěvcích na našich sociálních sítích, a je tak zužitkováno do poslední kapičky nebo dokud ho nerozdrtíme při natáčení oddly satisfying videí na TikToku. A to jsme teprve na začátku! Ekologická opatření budeme i nadále zavádět a rozšiřovat napříč všemi oblastmi nejen prodeje, ale i naší firemní kultury. 

icons_Beauty Manifesto-expertíza

Expertíza  

Ať už jde o samoopalovací krém, pleťový peeling nebo oční linku, věříme, že k „co“ přirozeně patří i „proč“. Proč právě tento produkt? Proč ne jiný? V Beauty Manifestu porozumíte svým rozhodnutím. Náš tým vám vše ochotně, lidsky a rád vysvětlí. Každou položku naší nabídky na vlastní kůži testujeme, za každou si stojíme a do každé jsme se zamilovali. Své zkušenosti, rady, tipy i triky s vámi budeme otevřeně sdílet, abyste se mohli zamilovat také.

icons_Beauty Manifesto-jsme v tom spolu

Jsme v tom spolu

Každý den usilovně pracujeme na tom, aby se Beauty Manifesto stalo místem, kde pokaždé objevíte něco nového, kam si přijdete pro radu i inspiraci, ale hlavně – kde se cítíte bezpečně, sami sebou a spokojení! Budeme se o vás starat a budeme si vás hýčkat, protože jste to vy, vaše zpětná vazba i vaše věrnost, která Beauty Manifesto utváří a posunuje vpřed.

Váš tým Manifesto