O nás

O nás

Naším manifestem je vaše krása

 
Náš příběh

A to je teprve začátek!

Z malého e-shopu se samoopalováčky důležitým hráčem v beauty světě 

I když Beauty Manifesto poprvé spatřilo světlo světa teprve nedávno, jeho tým rozhodně není včerejší! Vyvinuli jsme se z malého internetového obchůdku se samoopalovacími přípravky a dekorativní kosmetikou irské značky Dripping Gold a SOSU Cosmetics. Vzpomínáte na název Zlatá krása? Jsme to stále my i celý náš tým, jen jsme krapet povyrostli, oblékli nové barvy a jasně definovali hodnoty, na kterých si zakládáme. Prostě a jednoduše – chceme se posouvat kupředu, chceme dělat více a chceme to dělat pro vás.  

Koncept nového e-shopu vznikl na základech toho starého. Podobně jako Zlatá krása si Beauty Manifesto klade za cíl přivádět populární zahraniční beauty značky do Česka a Slovenska.
Pokud jste znuděni omezenou nabídkou kosmetických a self-care produktů na místních e-shopech, jste na správném místě! Tým Manifesto se postará o to, že naše webové stránky budete opouštět spokojení, obohaceni o nové informace a natěšení na chvíli, kdy k vám balíček dorazí! 

Každodenně: 

  • pátráme po inovativních značkách z cizích zemí, které nám tu chybí! 
  • veškeré zboží na vlastní kůži testujeme, abychom se za ně mohli zaručit, a stejně tak přijít se zajímavými tipy a triky
  • se aplikaci i účinky jednotlivých produktů snažíme ukazovat autenticky, reálně a bez retuší, protože je to právě „skutečný“ svět, který nás baví a na kterém záleží.  
  • dbáme na udržitelnost a ekologii! Zásilky balíme od krabiček až po izolepu pouze do recyklovaných materiálů.
  • svým zákazníkům nasloucháme, pečujeme o ně a hýčkáme si je. Lásku, kterou nám i našim produktům dáváte, chceme vracet!

Slovy zakladatelky Veroniky Bambasové: „Uvědomila jsem si, kolik důležitých značek tu není jen proto, že jim náš trh nepřijde dost atraktivní. To mě ale nezajímá, i my bychom měli mít možnost si je dopřát! Mimo to mi vadí firmy, které nedbají na ekologii a za ekologicky zabalený balíček si například účtují peníze navíc – to se mi zdá úplně zcestné. Planetu máme jen jednu a tohle by mělo být samozřejmostí! V neposlední řadě chci zákazníkům u nás v Beauty Manifestu poskytnout osobnější přístup, a hlavně autenticitu – ukazovat skutečné tváře, sbírat upřímné recenze a ujišťovat se, že rozumí produktu, který si kupují.“ 

Proto neváhejte a ztraťte se v našich rajských uličkách! Paleta produktů, které na vás čekají, je široká a barevná. Na každém kroku vám bude při ruce náš zákaznický tým, připravený vyslechnout, poradit i vyřešit.

Moc bychom si přáli, aby se Beauty Manifesto stalo místem, kde pokaždé objevíte něco nového, kam si přijdete pro radu i inspiraci, a kde se budete cítíte bezpečně, sami sebou a krásní! 

Děkujeme za všechno, milí zákazníci. Jsme tu s vámi, pro vás, a hlavně díky vám.