Tým

 

Představení týmu Manifesto

 

Veronika Bambasová

CEO, Founder

„Jsem takzvaná šéfis celého týmu, o který se starám jako o svou rodinu. Díky mé extrémně pozitivní energii jsem často přirovnávaná ke zlatému retrívru. Vystudovala jsem mezinárodní univerzitu v Dánsku a díky tomu si udělala přátele ve všech koutech světa. A právě to mě neskutečně baví, poznávat cizí kultury a hledat v nich inspiraci. Vždy jsem snila o vlastním podnikání a tento sen si teď i žiju. Svou práci miluju – i za cenu toho, že občas kancelář opouštím až pozdě večer.

Motto: „Nikdy neporazíš člověka, který se nikdy nevzdá.

Fun-Fact: „Občas mám hodně blonďaté momenty. Většinu vtipů buď pochopím později, nebo nechápu dodnes.“

Berenika Bambasová

Digital Marketing Specialist

Jsem kreativec našeho týmu – přicházím s barvami, klíčovými slovy i slevami (got u, guys!). Starám se o to, aby zákazníky naše posty bavily, což by mi mělo jít, protože si ráda ze všeho dělám srandu (a nikdy nejdu daleko pro sarkastický vtípek). Jsem takový místní smíchmajstr! V práci i v životě se vždycky snažím o pohodu, harmonii a přátelský přístup. Zkrátka miluju a maluju.

Motto: „Nejlepší motto je podle mě žádné. Just you do you!

Fun-Fact: „I když měřím metr padesát i v podpatcích, do latě umím srovnat kohokoli během sekundy.

Natálie Návratová

Back Office Manager & Leader Customer Service Team

Jsem v první řadě matka dvouletého chlapečka, teď čerstvě i manželka, a do práce si chodím „odpočinout“. Jsem perfekcionistka, takže dokud to není uděláno dokonale, není to hotové! Rodina je pro mě na prvním místě a miluju aktivně strávený čas se svým manželem, synem a pejskem, ale nepohrdnu ani chvilkou ticha se sklenkou dobrého vína v ruce.“

Motto: „Měj radost i z maličkostí, nejsou totiž samozřejmostí…“

Fun-Fact: „Na své vlastní svatbě jsem tak mocně tancovala, až jsem si zlomila nárt… Nezabránilo mi to však protancovat další 4 hodiny a celý druhý den uklízet. Skončila jsem s nechodící sádrou na 4 týdny. Ale užila jsem si to!“

Vojtěch Slíva

Blog writer, Copywriter

Jsem od přírody perfekcionista. Kdykoli odstavec k odstavci sedne, slova se ladně uspořádají do vět, a fráze získají ten správný zvuk, jsem v sedmém nebi. Podobné blaho je schopna navodit snad jen silná ranní káva, sklenka prosecca v kvalitní společnosti nebo tisíceré znovu-zhlédnutí Hanny Montany. Co dodat, jsem holt jednoduchý muž.

Motto: „Každý den se oblékni tak, jako by mělo jít o tvůj poslední outfit.

Fun-Fact: „Za lístky na koncert Miley Cyrus bych prodal ledvinu.

Matěj Dobiáš

E-Commerce Manager, Graphic Designer

Jsem grafický designér, správce e-shopu, pravá ruka naší CEO, občasný instagramový model a v neposlední řadě (ne)dobrovolný montér kancelářského nábytku – zkrátka takový lokální „(mnoha)hodinový manžel“. Ke kreativitě jsem nikdy neměl daleko, i proto jsem se rozhodl pro studium kreativního oboru, multimédií. Když zrovna nepracuji nebo se neučím s už tisícerým grafickým programem, pravděpodobně mě najdete buď někde venku ve společnosti přátel (a jídla), nebo v pokoji sledujícího Nolanovky.

Motto: „Na každý problém existuje aplikace!

Fun-Fact: „Můj love language je posílání instagramových reelsů se štěňátky.

 
 
NAŠE MANIFESTO

Věříme, že krása má být osobitá

Milujeme to, co děláme. Baví nás kosmetika, inovace a udržitelnost, skutečný svět a hlavně vy!

Talenty ze zahraničí

Kosmetický potenciál ze zahraničí přivádíme sem, na česko-slovenský trh. Proč? Protože i my si zasloužíme to nejlepší!

Autenticita

Jsme sví, máme rádi rozmanitost a žijeme v realitě. Beauty Manifesto je autentickým odrazem skutečného světa a lidí bez retuší.

Udržitelnost

Věříme, že udržitelný přístup by měl být samozřejmostí. Jsme minimalisté, neplýtváme. Naše balíčky jsou, od krabičky až po izolepu, zabaleny ekologicky.

Expertíza

Každý produkt na vlastní kůži testujeme, za každým si stojíme a do každého jsme se zamilovali. Naše zkušenosti jsou i vaše.

Jsme v tom spolu

Vždy k vám budeme upřímní a budeme vám nablízku. Protože i vy jste součástí týmu Manifesto.