Precision Lash Applicator SOSU Cosmetics

229 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
20.06.2024.
Možnosti doručení

Aplikátor na umělé řasy

Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Ekologické balení
Ekologické balení
Příjemný zákaznický servis
Příjemný zákaznický servis
Exkluzivně u nás
Exkluzivně u nás

Detailní popis produktu

Tento aplikátor, určen i pro úplné začátečníky, vám pomůže nalepit řasy přesně na linii vašich řas. Zaoblený konec aplikátoru perfektně lemuje všechny typy očních víček a díky tomu můžete řasy přilepit pevněji. Pomůže zaručit, aby vám umělé řasy drželi na svém místě několik hodin a vy se cítili pohodlně.

 

Vlastnosti

  • Vhodný na umělé řasy vcelku i řasy trsové
  • Navržen speciálně pro perfektní kontrolu a pohodlí
  • Zaoblený konec pro jednoduchou aplikaci
  • Cruelty free & Vegan friendly

 

Jak aplikovat

  1. Použijte aplikátor k vyjmutí umělých řas z jejich obalu. Zkuste si nanečisto přiložit řasy na oční víčko, po odměření požadované délky zkraťte konce řas nůžkami tak, aby vyhovovaly vašemu víčku.
  2. Uchopte nalepovací řasy za vnější okraj zaobleným koncem aplikátoru. Naneste tenkou vrstvu lepidla podél zakřivené řasy a počkejte zhruba 30 sekund, aby lepidlo trošku zaschlo. (Pokud je lepidlo příliš vlhké, bude klouzat kolem oka).
  3. Přilepte řasy pomocí aplikátoru přímo doprostřed oční linky, co nejblíže k linii Vašich řas. Následně přilepte vnitřní a vnější okraj umělých řas. Aplikátorem řasy přitlačte podle potřeby.


Tip pro odstranění:
Pro odstranění lepidla z umělých řas, použijte odličovač na oči na olejové bázi. Opatrně odlepte řasy z víčka a očistěte je stejným odličovačem pro jejich opětovné použití. Nyní můžete vložit řasy zpět do obalu pro opakované použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: