Brow Beautiful Gel 00 Clear

299 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
06.03.2024.

Gel pro fixaci, zvýraznění a definování obočí 5ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fixuje, tvaruje, zvýrazňuje i definuje. Je to právě obočí, které dokáže prohlubovat pohled, definovat výraz a od základu změnit váš celkový vzhled. Moudří již vědí, že se vyplatí mít ho pod kontrolou…

Proto vám představujeme průhledný gel na obočí Brow Beautiful, vašeho nového nejlepšího přítele i tajnou zbraň, která zkrotí každý chloupek!

Důvody, proč Brow Beautiful milujeme:

  • Dodá na (sebe)jistotě! Tento gel vašemu obočí poskytne spolehlivou, dlouhotrvající fixaci, a vy si tak můžete svůj den užít naplno a s garancí, že vypadáte skvěle.
  • Rychlá, precizní a bezstarostná aplikace. Mini kartáček gel rovnoměrně roztírá a upraví i ty nejmenší a nejjemnější chloupky. Co víc, zasychá během několika sekund!
  • Průhledný zázrak. Odstín i základní tvar vašeho přírodního obočí zůstane zachován, ale jeho obecný dojem získá charakter, výraz a sílu vyvést vás z anonymního davu!  
  • Univerzální a jednoduchý. Použití je velice snadné – není třeba žádných uměleckých dovedností! Gel si díky své průhlednosti porozumí se všemi typy i barvami obočí, a lze si ho vzít s sebou kdykoliv a kamkoliv.

Chcete obočí krom fixace také barevně sjednotit a podtrhnout? Žádný problém! Gel na obočí Brow Beautiful přichází v 5 odstínech včetně průhledné varianty.

 

Vlastnosti

  • okamžitě fixuje, upravuje a zvýrazňuje tvar obočí
  • dlouhotrvající, rychleschnoucí složení
  • mini kartáček pro precizní, rovnoměrnou aplikaci
  • obsahuje vitamín E

 

Jak aplikovat

  1. Kartáčkem nanášejte na obočí, pročešte a upravte od požadovaného tvaru.

 

Pozn. Na fotce "Before & After" Sarah použila k dokreslení perfektního tvaru také stíny na obočí Bouncy Brow a tužku na obočí.

 

Gel na obočí Brow Beautiful od SOSU Cosmetics – pro obočí, které stojí za pozornost. Pro to vaše!

 

 

Isododecane, Dimethicone, Polybutene,Tocopheryl Acetate

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: