Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1294 hodnocení
5
1278x
4
7x
3
2x
2
1x
1
6x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s zasady ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

TP Avatar autora Tomáš Pecher Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.07.2022.
MK Avatar autora Michaela Krauseová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.07.2022.
Rychlé doručení, úžasné produkty!
PJ Avatar autora Pavla Jakabová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.07.2022.
Funguje skvelo! A pleť je navyše krásne hydratovana
MD Avatar autora Monika Dubnová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.07.2022.
Krásně hydratuje pleť, jsem nadšená.
Avatar autora Romana Šutorková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.07.2022.
LT Avatar autora Lucie Tomaškovičová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.07.2022.
Úžasné produkty, bleskové doručení
JN Avatar autora Jana Novotná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.07.2022.
LK Avatar autora Lenka Kalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.07.2022.
TH Avatar autora Terezie Hetešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.07.2022.
Rychlé doručení,spokojenost
AD Avatar autora Andrea Duchačová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.07.2022.
ZA Avatar autora Zuzana Andrlikova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.07.2022.
PT Avatar autora Petra Trebuláková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.07.2022.
Rychlé doručení a ????produkty! Doporučuji, objednávám už po několikáté.
NJ Avatar autora Nikol Jarková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.07.2022.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.07.2022.
LV Avatar autora Lucie Voves Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.07.2022.
Skvele produkty, krasne opaleni
AB Avatar autora Aneta Břízová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.07.2022.
Super
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.07.2022.
MH Avatar autora Marie Havlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.07.2022.
Spokojenost, rychlé doručení
LM Avatar autora Lenka Motlíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.07.2022.
LP Avatar autora Lenka Plesoinigová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.07.2022.
Rychlé doručení ????,jsem velice spokojená

Ovládací prvky výpisu

1294 položek celkem