Nadělovali jsme v dětských domovech

Sotva jsme stihli ukořistit poslední vanilkový rohlíček na talíři, světýlky opatřit každý keř na zahradě a utřít slzy po zhlédnutí Lásky nebeské, Vánoce jako by se vypařily a mnozí se stále vzpamatovávají z bouřlivého Silvestra. Je tu nový rok 2023, čas rekapitulací, vzpomínání a sebereflexe – pro některé příležitost k restartu a sepsání seznamu inovativních předsevzetí, pro jiné motivace pokračovat v zajetých kolejích. Jak toto období vnímáme přímo my?

Náš tým má za sebou vůbec nejúspěšnější rok. Plní emocí, vděku, ale také odhodlání posouvat se neustále kupředu jsme v předvánočních týdnech přemýšleli, jak zdar oslavit. Uvědomili jsme si, že radost nabývá na hodnotě, můžeme-li ji sdílet a šířit dále, především mezi ty, kteří mají důvodů k úsměvu o něco méně. Našli jsme si tak cestu k Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové.

Pár slov o NFVK:

  • poskytuje podporu mladistvým, kteří byli vychováváni v dětských domovech a po dovršení osmnácti let jsou častokrát osamoceni, zcela odkázáni sami na sebe
  • tyto děti již v dětských domovech spojuje s tzv. průvodci – ti plní nejen roli mentorů, připravujících své svěřence na složitosti dospělosti, ale také přátel či výchovných vzorů
  • navštěvuje dětské domovy po celé České republice
  • Veronika Kašáková, zakladatelka nadačního fondu, sama v dětském domově vyrůstala, dnes pomáhá dětem s podobným osudem

Zahráli jsme si tedy na Ježíška

V rámci naší spolupráce s NFVK jsme řadu mladých slečen v dětských domovech obdarovali vybranými sadami beauty produktů:

  • Brow Collection (sada produktů na obočí)
  • Lip Lust (sada na rty – rtěnka a kontura)
  • Mesmereyes (sada na oči – třpytky a tužka)
  • Ultimate Eye Kit (dárková sada – oční stíny, oční linka, tekuté stíny, umělé řasy)

Pokusili jsme se jim tak „po našem“ obohatit štědrovečerní nadílku a vykouzlit tak o jeden úsměv více. Posuďte sami. :-) 

 


Pokud byste tuto úctyhodnou iniciativu také rádi podpořili, určitě zamiřte na její stránky https://www.nfvk.cz/, kde se dozvíte více.

 

Od jedné inspirativní Veroniky ke druhé

Osobní poděkování majitelky a zakladatelky Zlaté krásy SOSU, Veroniky Bambasové:

„Moc ráda bych vám, našim zákazníkům, srdečně poděkovala za to, že na našem e-shopu nakupujete a neustále se k nám vracíte. Měli jsme za sebou letos historicky nejúspěšnější rok a i já se řídím heslem: "pokud chceš brát musíš nejdříve dávat." Proto jsem se rozhodla naši radost z úspěchu posunout dál, a to tam kde je to nejvíce potřeba. Vánoce v dětských domovech se nám podařilo alespoň trochu rozjasnit, a my jsme neskutečně vděčni za vaši důvěru, bez Vás by to totiž nebylo možné! Mockrát děkuji a věříme, že naši radost budeme schopni rozdávat i nadále, vaše Veronika“
 

Nezbývá tedy než popřát si jen to nejlepší do nového roku 2023 – těšíme se v něm na vás! 

 

Za Tým beautymanifesto.cz, Vojtěch Slíva & Veronika Bambasová