Lash and Brow Tweezers SOSU Cosmetics

249 Kč 249 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.04.2024.
Možnosti doručení

Pinzeta na úpravu obočí a aplikaci umělých řas 1ks 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Udržujte svá obočí krásná, kultivovaná a královsky definovaná s profesionální kosmetickou pinzetou od SOSU Cosmetics. Díky pevnému úchopu, zaostřeným špičkám a zkosené čepeli jí neuniknou ani ty nejtitěrnější chloupky! 

Perfektně zarovnané konce pinzety vám dopřejí kompletní "kontrolu nad situací" - můžete tvarovat, upravovat a každý look doladit doslova do posledního chloupku. Nástroj se plně přizpůsobí vaší vizi a stylu; ať už preferujete ostré klenby nebo jemné křivky, vaše obočí zůstává plně ve vaší režii.

Lash and Brow Tweezers přijde vhod také při nanášení umělých řas, které precizně a pohodlně uloží na víčko, upevní a "nastyluje".

 

Vlastnosti

  • umožňuje precizní úpravu a kultivaci obočí
  • zachytí i nejmenší chloupky
  • lze použít i k aplikaci umělých řas
  • snadná manipulace a praktický tvar
  • Vegan

 

Jak použít 

  1. Obočí vytrhávejte tesně po koupeli nebo nahřátí čela horkým vlhkým ručníkem. Pleť se pak mírně uvolní, což přispívá snazší epilaci a eliminuje bolest.
  2. Chloupek zachyťte hranou čepele co nejblíže ke kořínku. S pomocí špičky pinzety ho prudkým pohybem vytrhněte. 
  3. Zašpičatělé konce pinzety můžete také použít k uchopení trsů či vějířků umělých řas a jejich aplikaci buďto nad, nebo pod přirozenou řasovou linii.

 

Pinzeta Lash and Brow Tweezers od SOSU Cosmetics zkrotí obočí, zarovná řasy, ale především - zajistí vám jistotu v každodenní self-care.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: