Nude Eyeshadow Quad SOSU Cosmetics

439 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.04.2024.
Možnosti doručení

Paletka očních stínů v nude odstínech 4 x 1,2g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na chvilku vystoupit ze stereotypu, popustit uzdu neutrálu a trochu okořenit klasiku - to slibuje čtvero bohatě pigmentovaných "pleťových" očních stínů od SOSU Cosmetics. Nude Eyeshadow Quad se inspiruje minimalismem, zůstává univerzální, a zároveň do každého looku vnáší něco "maxi".  Hledá krásu v jednoduchosti, uzemňuje i povznáší.

Její krémová textura hladce klouže po víčku, vytváří soudržný finiš bez rýh a zaručuje maximálně pohodlnou aplikaci, ať už "pokládáte" podkladovou bázi, blendujete, stínujete, nebo rozjasňujete. Zahrnuté tóny harmonicky spolupracují a jsou určeny k vzájemnému vrstvení. Potěší tak vašeho vnitřního Van Gogha, Moneta i Picassa, protože otevírají dveře kreativitě, a přitom nelze udělat krok vedle - skvěle zafungují v rámci klasického denního líčení i jako soušást večerních make-up specialit. 

 

Vlastnosti

 • čtveřice očních stínů v odstínech naoranžovělé pleťové "nude"    
 • vytváří celistvý finiš bez rýh 
 • snadno se nanáší, pohodlně vrství, blenduje i stínuje 
 • lehce roztíratelná krémová textura
 • Vegan

 

Jak aplikovat

 1. Nejprve svá víčka opatřete podkladovou bází či korektorem, které očním stínům zajistí co nejdelší životnost a zjednoduší aplikaci samotnou. 
 2. Nejsvětlejší odstín "BASE" s pomocí příslušného štětečku aplikujte na celé víčko, od řasové linie až po spodní hranici obočí. 
 3. Středně tmavý odstín "BLEND" naneste do i okolo záhybu víčka, abyste líčení dodali hloubku.  
 4. Nejtmavší tón "DEFINE" aplikujte do vnějšího "rohu" víčka. Vytvoříte tak trojrozměrný efekt, nastíníte definici a podpoříte důraz.
 5. Třpytivý stín "POP" naneste v přiměřené míře prsty doprostřed očního víčka nebo k jeho vnitřnímu koutku pro highlight
 6. Jednotlivé odstíny zapracujte do sebe užitím některého z Blending štětců
 7. Celý look můžete doplnit - a kapku zdramatizovat - řasenkou a oční linkou.

 

Nude Eyeshadow Quad je tu pro všechny, kteří hledají kompromis mezi statementem a tradicí. Je plná sexy paradoxů. Všestranná, a zároveň osobitá. Elegantní i poutavá. Svá, a zároveň vaše...

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: