Luxury Brush Eye Collection SOSU Cosmetics

899 Kč 149,83 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.04.2024.
Možnosti doručení

Sada štětců na oční stíny 6ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podmínkou skvělého očního líčení jsou nejen prvotřídní produkty, ale také to nejlepší „náčiní“. Proto vám představujeme Luxury Brush Eye Collection od SOSU Cosmetics! 

Sada s přehledem pokryje jakýkoli z kroků vaší každodenní oční make-up rutiny, od prvotního rozetření až po finální stínování. Naleznete v ní šest univerzálních štětců vyrobených z vysoce kvalitních syntetických vláken, která jsou zárukou bezchybné aplikace očních stínů. Ve chvilce přivedou k životu všechny vaše vysněné "eye make-up" vize, ať už jde o nenápadnou (a nesmrtelnou) "nude" paletu, nebo odvážný neonový look...

Obsahuje:

PO7 Fluffy Blending Brush: Jeho ultra-jemné štětinky výtečně roztírají a "blendují" nejen oční stíny, ale také krémová či pudrová líčidla jakéhokoli druhu. Vždy postupujte buďto v krouživých pohybech, anebo něžných "poklepáních". 

PO8 Tapered Blending Brush: Kuželovitá hlava štětce je posetá jemnými vlákny o střední délce, která oční stíny snadno a efektně zapracovávají i stínují. Jeho tvar zaručuje pohodlnou aplikaci stínu také v oblasti drobné "rýhy" nad víčkem, díky níž oči - a svůj pohled - zdánlivě prohloubíte. Postupujte ve formě krouživých a "roztíravých" pohybů po celém víčku.

PO9 Shading Brush: Plochou stranu tohoto štětce můžete využít k nanášení barev na víčko a postupnému budování jejich intenzity, zatímco úzký, zaoblený bok se skvěle hodí ke stínování či "poupravení" očního stínu v oblasti řasové linie. Používejte jemné pohyby ze strany na stranu, aby vaše "shading umění" dosáhlo úrovně profesionálů.

P10 Detail Blending Brush: Jakmile dojde na detaily, mini stínovací štětec je "tím pravým kosmetickým". Tento soudržný kruhový svazek hebkých štětinek roztírá oční stíny jako pravý make-up mistr, a navíc vám zajistí pevnou ruku po celý proces stínování. Je vhodný pro práci nad i pod řasovou linií.

P11 Smudging Brush: Krátké tělo a plochá hlava štětce vám pomůže rozmazat oční stíny či tužkovou linku tak, abyste maximalizovali výsledný "shading" efekt. Používejte ho při líčení podél řasové linie a provádějte pohyby "tam a zpět" - produkty tím lépe, doztracena zapracujete do celkové vizáže.

P12 Angled Eyebrow / Eyeliner Brush: Tento štětec je perfektní pro precizní úpravu obočí i oční linky díky teňoučkým štětinkám a ostře skloněnému hrotu na jedné straně, a spirálovitému kartáčku na druhé. Výborně spolupracuje s krémy, gely, tekutými i pudrovým produkty.

 

Vlastnosti

  • 6 štětců pro precizní aplikaci a zapracování očních stínů
  • skvěle roztírají, "blendují" a stínují 
  • ultra-měkká syntentická vlákna 
  • antibakteriální
  • Vegan 

 

Jak aplikovat

Štětce z kolekce Luxury Brush mají nespočet různých využití, a přesný postup aplikace se tak odvíjí od konkrétního produktu. Jak vám jednotlivé štětce poslouží v kombinaci s očními stíny, jsme nastínili výše, ale i přesto doporučujeme poradit se vždy ještě s popiskem aktuálního přípravku, jaký se chystáte nanášet.

 

Přidaná hodnota

V elegantní nude barvě se skvěle hodí jako dárek pro každou/ého make-up entuziastu/ku!

 

Sada štětců na oční stíny Luxury Brush Eye Collection - a všichni budou koukat!

 
 
Nylon Hair, Aluminum Ferrule, Wood Handle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: