V čem je jiný samoopalovací krém Gradual Tan?

Jak funguje a v čem je jiný samoopalovací krém Gradual Tan?

Víte jak funguje a jak se nanáší naše samoopalovací pěna nebo samoopalovací mlha, ale co přesně je ten nový samoopalovací krém Gradual Tan pro postupné opálení a v čem je jiný než naše běžné samoopalovací přípravky?
V článku níže se dočtete jak snižuje riziko šmouh, jak dosáhnout požadovaného odstínu a jak ho jednoduše a rychle aplikovat.

Gradualtan1080x1080_2000x

Samoopalovací krém pro postupné opálení neboli Gradual Tan je obecně hydratační krém a samoopalovací přípravek v jednom. Na rozdíl od našich běžných samoopalovacích přípravků na tělo, které kůži dodají tmavé opálení okamžitě, zde si, jak už název napovídá, opálení vytváříte postupně, dle toho jaký zvolíte odstín krému. Dostupný je v odstínech: 

  • light/medium = světlejší, vhodný pro začátečníky
  • medium/dark = tmavší, vhodný pro pokročilé

Toto jemné a přirozené opálení, lze aplikovat denně pro vytváření stále tmavšího odstínu. Odstín light/medium většinou stačí nanést dva až tři dny za sebou a poté ho jen udržovat. Odstín medium/dark stačí nanést i jednou a poté udržovat. Navíc se může natírat rukou (nezapomeňte si je umýt) jako běžný tělový krém na rozdíl od našich ostatních samoopalovacích přípravků na tělo (řeč je konkrétně o: samoopalovací pěna, samoopalovací krém a instantní bronzer), které se opravdu musí nanášet nanášecí rukavicí. Samozřejmě pokud je vám pohodlnější aplikace naší nanášecí rukavicí, můžete zvolit k aplikaci i tu.

Další, a možná nejdůležitější výhodou samoopalovacích krémů pro postupné opálení, je snížení rizika šmouh od nesprávné aplikace. Vzhledem k tomu, že se opálení postupně vytváří (převážně u odstínu light/medium, odstín medium/dark vytváří tmavý odstín hned po první aplikaci) a rozdíl mezi vaší normální barvou pokožky a novým opálením není ihned tak velký, nestane se vám, že se vzbudíte s viditelnou šmouhou pokud nějaké místo vynecháte. Nicméně, samozřejmě se snažte produkt rozetřít pečlivě po celém těle. Pokud máte stále přece jen trochu obavu, vezměte v potaz i skutečnost, že obsažené bambucké máslo a marulový olej kloužou po pokožce jako samet.

Zkuste si představit dva druhy tělových hydratačních krémů, kdy jeden je velice hutný, rozetření je náročnější a trvá déle, kdežto ten druhý má lehkou texturu, hezky po pokožce klouže a rozetření je tedy rychlé a jednoduché, a přesně takový je náš Gradual Tan. Z tohoto důvodu je tedy Gradual Tan v odstínu light/medium skvělou volbou pro úplné začátečníky se samoopalovacími přípravky a pro typy s velice světlou pokožku.

Můžete ho také kombinovat s naší samoopalovací pěnou nebo krémem a aplikovat ho jakmile se vám začne opálení vymývat abyste si ho takto udrželi co nejdéle tmavé. Pokožka bude navíc díky Gradual Tan hloubkově hydratovaná a vymývaní opálení se zpomalí. Tento samoopalovací krém je také skvělou volbou pro používání na dovolené. Jednak bude pokožku denně hloubkově hydratovat, což je při vystavování slunci opravdu potřeba, a také dodá nebo udrží opálení. Všestrannost tomuto produktu opravdu nechybí, nás očaroval ihned při prvním testování (fotka Veroniky viz níže: použitý samoopalovací krém Gradual Tan v odstínu light/medium natřený 2 dny za sebou) a doufáme, že očaruje také vás. :-) 

Dodejte si i vy přirozené a krásné opálení pomocí našeho samoopalovacího krému Gradual Tan.

Copy of Jak vybrat samoopalovací přípravek

Foto: Veronika Bambasová, IG: @veronika_bambas

V případě jakýkoli dotazů nám určitě napište na: info@beautymanifesto.cz, naše Monča Vám na vše velice ráda odpoví.